مشاوره راه اندازی فست فود

واحد مشاوره راه اندازی فست فود ایران اچ اف سی :‌ از اینکه گروه IRANHFC را برای مشاوره راه اندازی فست فود خود به عنوان یک مشاور منصف و حرفه ای و دارای تجربه در امر راه اندازی انواع فست فود در نظر گرفته اید ، صمیمانه سپاسگزاریم. ما در کنار شما خواهیم بود تا تمامی ابهامات شما را در زمینه سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی فست فود، رستوران ایتالیایی، کافی‌شاپ و فودکورت برطرف نماییم. به شما اطمینان داده می‌شود که گروه IRANHFC تمامی توان خود را برای ارائه مشاوره به شما بکار خواهد گرفت.

در ادامه این صفحه ، موضوعات قابل بررسی در جلسه مشاوره را مشاهده می‌نمایید. لطفاً تمامی این موارد را به دقت مطالعه و موارد مورد نیاز خود را مشخص فرمایید. در ابتدای جلسه مشاوره از شما درخواست می‌شود که موضوعات مورد نظر را اعلام نموده تا برنامه جلسه مشخص گردد.

مشاوره راه اندازی فست فود

لیست خدمات مشاوره ای گروه ایران اچ اف سی 

ما در این جلسه شما را با انواع مخاطرات و جذابیت‌های فست فود، رستوران ایتالیایی، کافی‌شاپ و فودکورت آشنا خواهیم نمود. از آنجا که سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای مختلف همواره با ریسک همراه است، سرمایه گذاری در فست فود نیز از این امر مستثنی نیست. البته در کنار مخاطرات، مزایای این کسب‌وکار به قدری جذاب است که قابل چشم‌پوشی نیست. لذا شما باید قبل از ورود به این حرفه، با کلیات صنعت فست فود و آینده پیش رو آشنا باشید.

در این جلسه اطلاعاتی در مورد تمامی هزینه‌های راه اندازی فست فود، رستوران ایتالیایی، کافی‌شاپ و فودکورت به انضمام راهکارهای کاهش هزینه و بهبود عملکرد هزینه‌ها ارائه خواهد شد. سرمایه‌گذاری در فست فود اگر بدون مشاوره با افراد متخصص انجام پذیرد، به احتمال بسیار زیادی منجر به هدررفت سرمایه ارزشمند شما خواهد شد. یکی از موارد مهم در ابتدای سرمایه‌گذاری فست فود، پیش‌بینی درست هزینه‌ها و داشتن برنامه است. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از اقدام به سرمایه‌گذاری در صنعت فست فود، کافی شاپ یا فودکورت حتما از هزینه‌های پیش رو مطلع باشید. شما می‌توانید با اخذ مشاوره فست فود از گروه IRANHFC، این هزینه‌ها را در حد ممکن کاهش دهید تا بهره‌برداری پرسودتری از فست فود و یا کافی‌شاپ خود داشته باشید.

در این جلسه قابلیت مناطق مختلف تهران و متراژ مورد نیاز را برای پیاده‌سازی برنامه‌های شما بررسی خواهیم کرد. بسته به شرایط سرمایه‌گذاری، پیشنهاد برای انتخاب محل و یا متراژ متفاوت خواهد بود. درصورتی که محل اجرای پروژه فست فود خود را درنظر دارید، توصیه می‌شود قبل از حضور در جلسه چند تصویر و یا یک فیلم کوتاه از محل به همراه داشته باشید تا متخصصان گروه IRANHFC بهتر بتوانند مشاوره محل و متراژ فست فود را ارائه نمایند.

ما در این جلسه به بررسی نام پیشنهادی شما از زوایای گوناگون، آینده قانونی آن و نیازهای شما به مجوزهای گوناگون خواهیم پرداخت. اغلب سرمایه‌گذاران تمایل دارند که نام مجموعه خود را به ثبت برسانند تا از سوءاستفاده‌های بعدی جلوگیری شود. همچنین راه اندازی فست فود ، کافی‌شاپ یا فودکورت نیازمند مجوزهایی از نهادهای قانونی است. شما در این جلسه با بایدها و نبایدهای قانونی در این زمینه آشنا خواهید شد.

در این جلسه ما تجهیزات مورد نیاز شما را به همراه انواع برندهای موجود و قیمت آنها برای شما لیست نموده و در نهایت به شما پیشنهاد بهترین انتخاب را خواهیم داد. بر اساس شرایط سرمایه‌گذاری، لیست تجهیزات مورد نیاز شما می‌تواند به شدت متفاوت باشد. همچنین آگاهی از برندهای مطرح بازار و بهترین قیمت‌ها منجر به اتخاذ تصمیم صحیح درخصوص خرید تجهیزات خواهد شد. بنابراین پس از دریافت اطلاعات از شرایط شما، گروه IRANHFC تجهیزات فست فود ، کافی‌شاپ یا فودکورت شما را به همراه بهترین قیمت ممکن پیشنهاد خواهد داد.

در این جلسه ما به جاگذاری تجهیزات شما در آشپزخانه در محیط نرم افزار اتوکد خواهیم پرداخت و نقشه تاسیسات مورد نیاز را نیز به شما خواهیم داد. چیدمان مناسب تجهیزات آشپزخانه در افزایش راندمان و کیفیت تولید نقش چشمگیری دارد. با جاگذاری دقیق و مهندسی تجهیزات، از اتلاف فضا جلوگیری می‌شود، فرآیند آماده‌سازی و طبخ غذا در زمان کمتری انجام می‌گیرد، انرژی سوختی هدر نمی‌رود و بالاخره محصول نهایی کیفیت قابل توجهی خواهد داشت. پس سعی کنید چیدمان تجهیزات آشپزخانه فست فود را طبق اصول مهندسی و با نظر متخصصان این حوزه انجام دهید.

ما در این مرحله به شما در حوزه چگونگی ورود به مبحث دکوراسیون اطلاعات خواهیم داد. بسته به استراتژی شما در راه اندازی فست فود ، کافی‌شاپ یا فودکورت، فضای ارائه محصول یا همان دکوراسیون می‌تواند متفاوت باشد. بازار هدف شما نیز در انتخاب نوع دکوراسیون می‌تواند مؤثر باشد. به غیر از انتخاب نوع و فضای دکوراسیون، نحوه اجرا نیز می‌تواند بسیار گوناگون بوده و چه بسا هزینه‌های زیادی برای شما در بر داشته باشد. در این جلسه تمامی راهنمایی‌ها و راه‌کارها درخصوص انتخاب سبک دکوراسیون و نیز نحوه اجرا با حداقل هزینه ارائه خواهد شد.

ما در این جلسه به شما فاکتورهای مهم در منو نویسی، به همراه پارامترهای جذاب‌سازی و تولید منو آسان را مشاوره خواهیم داد. تنظیم منوی فست فود یکی از موارد حیاتی و بسیار مهم این حرفه است. چرا که هرگونه اشتباه در تعیین غذاها، ترکیبات و مهم‌تر از همه قیمت‌ها، می‌تواند منجر به شکست در این کسب‌وکار شود. شما با بهره‌گیری از مشاوره تخصصی این گروه در تنظیم منو، موفقیت خود را در کسب سود تضمین خواهید نمود.

در این مرحله به شما در مورد چگونگی جذب و استخدام پرسنل و حتی راه انداز، به همراه حقوق و مزایای آنها مشاوره‌های بسیار سودمندی ارائه خواهد شد. پرسنل هر سازمان بعنوان باارزش‌ترین سرمایه آن سازمان شناخته می‌شوند. بنابراین اگر می‌خواهید مجموعه شما نیز سودآوری مداوم داشته باشد، باید از همان ابتدای راه اندازی فست فود به مباحث جذب، استخدام، آموزش، انگیزش، جبران خدمات و … در رابطه با نیروی انسانی توجه ویژه‌ای داشته باشید. متخصصان ما در این جلسه تمامی نکات مدیریت پرسنل را در اختیار شما خواهند گذاشت.

ما در این جلسه به بررسی امور مالی و حسابداری فست فود، رستوران ایتالیایی، کافی‌شاپ و فودکورت اعم از خرید مواد اولیه ، فرآیند تولید، قیمت فروش و نقطه سربه‌سر پرداخته و راهکارهای کاهش هزینه را نیز ارائه خواهیم داد. اگر مدیریت مالی در مجموعه شما بخوبی انجام نگیرد، حساب سود یا زیان از دست شما خارج شده و قادر به کنترل هزینه‌ها نخواهید بود. بنابراین باید با بکارگیری سیستم حسابداری منسجم، از درآمدها و هزینه‌های مجموعه خود مطلع باشید. ما درکنار شما خواهیم بود تا بتوانید با استقرار سیستم مدیریت مالی قوی، جلو هدررفت منابع را گرفته و سود شناخته شده فست فودها را داشته باشید.

ما در این جلسه لیستی از میزان کالری، پروتئین، چربی، کربوهیدرات و فیبر غذاهای شما را ارائه خواهیم داد. امروزه ارزش وعده‌های غذایی برای اغلب مردم اهمیت بسیاری دارد. زیرا تغذیه سالم رفته رفته جزو فرهنگ شده و بنابراین اطلاع از حقایق غذایی نیز بیش از پیش مطلوبیت یافته است. شما نیز بواسطه رعایت حقوق مشتری ملزم هستید که اطلاعات تغذیه‌ای را به مشتریان اطلاع‌رسانی کنید. متخصصان گروه IRANHFC در این زمینه به شما کمک‌های فراوانی خواهند داشت.

ما در این جلسه به مشاوره در حوزه چاپ و بسته‌بندی خواهیم پرداخت. مجموعه شما به اقلام مختلفی در زمینه چاپ و بسته‌بندی نیاز دارد. از این میان می‌توان به جعبه‌های مختلف پیتزا، برگر، ساندویچ، سیب‌زمینی اشاره کرد. بَگ‌ها نیز برای امور دلیوری نیاز به چاپ دارند. به غیر از بسته‌بندی‌های مختلف، چاپ اقلام تبلیغاتی مثل تراکت نیز در زمره این امور قرار می‌گیرد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، چاپ و بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های راه اندازی فست فود ، کافی‌شاپ و فودکورت بوده که باید با مدیریت صحیح بتوانید از عهده آن برآمده و با صرف هزینه مناسب، بیشترین بازدهی را داشته باشید.

ما در این جلسه اصول راه اندازی دقیق و موفق واحد دلیوری را آموزش خواهیم داد. سیستم دلیوری دارای اجزای مختلفی بوده که باید بطور هماهنگ با یکدیگر تعامل داشته باشند. استقرار این سیستم و ایجاد تعامل بین اجزای آن بسیار مهم است. زیرا این سیستم بطور کاملاً مستقیم مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرد. کوچک‌ترین نارسایی در این سیستم بلافاصله به نارضایتی مشتریان ختم می‌شود. بنابراین باید تا حد امکان در بروز خطا در سیستم دلیوری جلوگیری کرد. متخصصان ما با تجربه چندین ساله، آماده ارائه هرگونه مشاوره درخصوص استقرار سیستم دلیوری در مجموعه شما را دارند.

ما در این جلسه به شما در مورد چگونگی تبلیغ و تبلیغات پر بازخوردتر مشاوره خواهیم داد. در دنیای پر از رقابت امروز، نقش تبلیغات به قدری پررنگ است که دیگر به آن به چشم هزینه نگاه نمی‌شود؛ بلکه نوعی سرمایه‌گذاری است. تبلیغات درواقع صدای مجموعه شما برای معرفی است. با تبلیغات به دیگران می‌گویید که شما چه مزیتی نسبت به رقبا دارید. اما باید مراقب بود تا برای تبلیغات به نحو اثربخش هزینه گردد. مشاوره تبلیغات فست فود را از گروه IRANHFC بخواهید.

در این جلسه پیرامون ثبت علامت تجاری و راهکارهای لازم جهت ایجاد ساختار برند به شما مشاوره داده خواهد شد. ثبت علائم تجاری مقوله‌ای تخصصی است. متأسفانه بعضی از مؤسسات اعلام می‌کنند که علامت تجاری مورد نظر شما را ثبت خواهند کرد. اما پس از اخذ مبلغ قابل توجهی وجه، بهانه‌گیری ها شروع شده و نهایتاً علامتی را که به هیچ‌وجه مدنظر شما نیست، به ثبت می‌رسانند. برای جلوگیری از افتادن در دام این سودجویان، به شما قویاً پیشنهاد می‌کنیم که تمامی مراحل ثبت علامت تجاری را خودتان انجام دهید. اگر از قوانین و مسیر این راه اطلاعات کافی ندارید، گروه ما در کنار شماست.

در این جلسه در مورد بایدها و نبایدهای جذب سرمایه، راهکارها، نحوه جذب سرمایه‌گذار و چگونگی متقاعد کردن آنها برای سرمایه‌گذاری بر روی پروژه شما بحث و بررسی می‌شود. ممکن است شما صرفا رویای راه اندازی فست فود ، کافی‌شاپ یا فودکورت را داشته و سرمایه لازم را در اختیار نداشته باشید. در اینجا لازم است که برای جذب سرمایه اقدام کنید. اما این کار به راحتی نیست. معمولاً افراد سرمایه‌گذار به راحتی اعتماد نکرده و سرمایه خود را در اختیار شما قرار نخواهند داد. ما به شما تمامی راه‌کارها و روش‌های متقاعدسازی را مشاوره خواهیم داد تا شما نیز بتوانید به دنیای جذاب فست فود وارد شوید.

ما در این جلسه پیرامون واگذاری مغازه به صورت سودمند یا با کمترین ضرر ممکن مشاوره خواهیم داد. ممکن است شما به دلایلی بخواهید از این حرفه خارج شوید. اگر این تصمیم را دارید، حتما قبل از هر اقدام با متخصصان این حوزه مشورت کنید. شما می‌توانید حتی بدون ضرر این سرمایه‌گذاری را واگذار کنید. برای اطلاع از چگونگی این کار و راه‌حل‌ها، با متخصصان گروه IRANHFC مشورت نمایید.