اایران اچ اف سی وارد کننده انواع فر پیتزا و تجهیزات فست فود و رستوران

فر پیتزا صندوقی محصول کمپانی ویچنزو از کشور ایتالیا

فر پیتزا صندوقی محصول شرکت ویچنزو ایتالیا یکی از حرفه ای ترین تجهیزات مورد استفاده در انواع فست فود هایی هست که ذائقه های خاصی از مشتریان را به صورت مشخص هدف قرارداده اند به کار می رود به طور مثال در طبخ انواع پیتزا ها و یا غذا هایی که به سبک ایتالیایی یا مدیترانه ای تهیه می شوند استفاده از این نوع فر ها طعم و کیفیت ویژه ای را به غذای تهیه شده می بخشد که به هیچ عنوان قابل مقایسه با فرهای برقی و یا ریلی نمی باشد .

فر پیتزا صندوقی ویچنزو ایتالیا

از این رو مجموعه ایران اچ اف سی › IRANHFC ‹ پس از سالها تجربه در امر تهیه تجیزات مورد استفاده در انواع فست فود ها با ایجاد امکان استفاده از محصول باکیفیت ایتالیایی که مخصوص طبخ با کیفیت انواع غذا های مدیترانه ای و به طور کلی انواع نان و … می باشد را برای شما فست فود داران و یا گردانندگان رستوران و کافی شاپ فراهم آورده است تا به واسطه کیفیت قابل ملاحظه ی تجهیزات مورد استفاده در فست فود یا کسب و کار خود محصولی با کیفیت هرچه تمام تر را به مشتریان خود ارائه نمایید .

فر پتیزا صندوقی ویچنزو ایتالیا

امروزه پیتزا جز غذا های پر طرفدار است و کمتر کسی این غذا را دوست ندارد. و در منوی همه ی فست فود ها انواع مختلف از پیتزا وجود دارد.

عوامل مختلفی مانند کیفیت و تازه بودن مواد اولیه مصرفی، میزان و حجم مواد اولیه مصرفی، استفاده از سس های خوشمزه و خاص، با تجربه و ماهر بودن سر آشپز و … در تهیه ی یک پیتزای خوشمزه نقشدارند

اما یکی از مهم ترین عواملی که در تهیه ی پیتزای خوشمزه و با کیفیت نقش دارد انتخاب و استفاده از تجهیزات مناسب می باشد.

فر پیتزا یکی از مهم ترین تجهیزات در بین تجهیزات لازم برای تهیه ی پیتزا می باشد. فر پیتزا به دسته های صندوقی، ریلی، گردون، سنگی طبقه بندی می شود. و در ایران به دلیل پایین بودن قیمت گاز نسبت به برق اکثر فر های پیتزا گازی می باشند.

در انتخاب فر پیتزای مناسب عوامل مختلفی دخیل هستند. کارشناسان خبره گروه iranhfc گروه تخصصی راه اندازی فست فود و رستوران و کافی شاپ با ارائه ی مشاوره های دقیق و سنجیده در زمینه ی انتخاب و تهیه ی تجهیزات مناسب به شما کمک می کنند.

فر پیتزای صندوقی:


معمولا در فست فود های سنتی و رستوران های ایتالیایی از فر های پیتزای صندوقی استفاده می شود. دلیل اینکه به این مدل فر ها، فر صندوقی گفته می شود این است که پیتزا درون یک محفظه ی داخلی که شبیه صندوق است قرار می گیرد و پخته می شود. یکی از معایب این مدل فر فرایند پخت طولانی و سرعت کم می باشد.

به علت طولانی بودن زمان پخت راندمان تولید پایین می باشد و در مدت زمان بالا تعداد پیتزای کم می توان تهیه کرد. بنابراین این مدل فر پیتزا برای فست فود های شلوغ که سفارش های زیاد دارند مناسب نمی باشد. اما در این مدل فر، به دلیل وجود کربن طعم و مزه ی پیتزا بهتر می شود. ولی باید مراقب بود که پیتزا نسوزد. و همچنین این مدل فر پیتزا از قیمت پایین تری نیز برخوردار است.

فر پیتزای ریلی:


معمولا در فست فود های مدرن و پر مشتری از فر های پیتزای ریلی استفاده می شود. در این نوع فر، پیتزا را در یک نوار نقاله قرار می دهند. سپس نوار نقاله حرکت می کند و پیتزا را به داخل فر می برد و پیتزا درون فر پخته می شود.

پس از از مرحله ی پخت، نوار نقاله ی فر حرکت می کند و پیتزا را به انتهای نوار نقاله در خارج از فر می رساند. با استفاده از این طراحی اتوماتیک، تولید بالا در زمان کم امکان پذیر است. و این نوع فر راندمان و ظرفیت تولید بالایی دارد. و به دلیل انجام شدن مراحل به صورت اتوماتیک، احتمال سوختن پیتزا وجود ندارد. اما فر پیتزای ریلی قیمت بالایی دارد و مصرف گاز و برق بیشتری را نیز نسبت به فر پیتزای صندوقی دارد.

شایان ذکر است اکثر فست فودها از فر پیتزا ریلی استفاده می نمایند و رستوران های ایتالیایی از فرهای صندوقی استفاده می نمایند. البته کیفیت تولید هر یک از این فرها در کنار نوع عملکرد آنها تاثیر مستقیمی در محصولات خروجی شما دارد.گاها مشاهده می گردد که در برخی از رستوران های ایتالیایی از فرهای سنگی استفاده می نمایند که عملکرد مشابهی با فرهای صندوقی داشته ولی قطعا می تواند شوی بهتری داشته باشد.

نا گفته نماند طعم بهتر در فرهای صندوقی پیتزا مرهون وجود کربن می باشد که علی رغم سرطان زا بودن آن طعم مطلوبی را برای مشتریان به ارمغان می آورد ولی تولید آسان تر و روانتر حاصل وجود فرهای صندوقی می باشد.

ما در iranhfc گروه راه اندازی فست فود و کافی شاپ با توجه به استراتژی شما بهترین فر با کمترین قیمت به شما تحویل خواهیم داد. مهمترین سوال در مورد این خط تولید معمولا برند مطلوب و ظرفیت تولید مورد نیاز می باشد. نکته ای که در اینجا قابل تامل است، توجه به نوع محصول خروجی می باشد. یعنی هر یک از فرهای پیتزا قابلیت تولید یک سبک خاص از پیتزا ها را به طور بهینه دارند.

انواع مختلف فرهای پیتزا در جهان :


 • فر های پیتزای صندوقی

 • فرهای پیتزای ریلی

 • فرهای پیتزا سنگی

 • فرهای پیتزای گردون

البته معمولا در اکثر نقاط دنیا فر های پیتزا برقی می باشد ولی در کشور عزیزمان ایران فرهای پیتزا به دلیل پایین بودن قیمت گاز نسبت به برق اکثر قریب به اتفاق فرها گازی می باشند.ولی نوع پخت پیتزاهای برقی بهتر از فرهای گازی می باشد، البته روی این مهم اختلاف عقیده وجود دارد به طوری که برخی از کارشناسان پخت با گاز را بهتر می دانند.

کارشناسان خبره گروه iranhfc گروه تخصصی راه اندازی فست فود و کافی شاپس با ارائه مشاوره های دقیق و سنجیده کمک شایان ذکری در زمینه تجهیز فست فود شما به شما خواهد نمود در حقیقت شما با استفاده از خدمات راه اندازی گروه iranhfc می توانید جلوی خیلی از مشکلاتی را که ممکن است برای شما در آینده پیش بیاید با صرف هزینه بسیار کمتری بگیرید.

اگر بخواهیم به صورت کارشناسانه در مورد فرهای پیتزا صحبت کنیم باید اذعان کنیم که فر پیتزای ریلی بهترین نوع فر پیتزا برای فست فود ها می باشد که برای این مهم دلایلی چون:

 • سرعت بالای تحویل پیتزا که حدودا شش دقیقه می باشد

 • ضایعات پایین که دلیل آن عدم سوختن پیتزا ها می باشد

 • عدم نیاز به اپراتور حرفه ای

 • فضای کم در جانمایی

از بهترین فرهای پیتزای ریلی که با انرژی گاز کار می کنند در کشور عزیزمان ایران به موارد زیر می توانیم اشاره کنیم:

 • فر پیتزای لینکولن

 • فرپیتزای xlt

 • فرپیتزای زانوسی

 • فر پیتزای هاوین

 • فر پیتزای نوژن

 • فر پیتزای کویر

 • فر پیتزای هرماگی

 • فر پیتزای مجملی

 • و…

می توان نام برد. فرپیتزای HFC – QP -6500 فر پیتزای ریلی حرفه ای می باشد که با توجه به قیمت مناسب آن و مشخصات زیر:

 • توان تولید ۲۴۰ عدد پیتزا در ساعت.

 • دسترسی به تنظیمات ویژه پیتزا ایتالیایی و آمریکایی.

 • توان پخت برگر و انواع ساندویچ.

 • توزیع حرارت از بالا و پایین.

 • دارای بورد الکترونیکی خودکار.

 • پخت یکنواخت در تمام طول فر.

 • با دو انرژی برق و گاز.

 • کم مصرف در برق و گاز.

البته اگر بخواهیم در یک بازار رقابتی به مشتریان سرویس بدهیم، استفاده از فرهای صندوقی با کف سنگی بهترین انتخاب می باشد. زیر این فرها یک پیتزای با کیفیت و خوش رنگ و عطر و طعم به شما می دهند که قابل مقایسه با سایر فرها نیست. البته کیفیت فرهای صندوقی ایرانی قابل بررسی نیست که این مهم به دلیل خطاهای فاحش در تولید آنها می باشد، از طرفی فرهای صندوقی خارجی گاها از قیمت های بسیار بالایی برخوردار هستند، با توجه به موارد فوق گروه iranhfc اقدام به وارد کردن یکی از بهترین مدل های فر پیتزای صندوقی با قیمت معقول و منطقی به کشور نموده است.